Miricom

Naše služby

Správa sítě

Správa sítě

Služba správa sítě je určena především pro firmy, které chtějí mít spolehlivou počítačovou síť, tj. firemní data v bezpečí a zároveň využívat nejnovější trendy v oblasti informačních technologií. U služby správa sítě přebíráme veškeré starosti s výpočetní technikou my. Zajistíme Vám návrh, implementaci a správu Vaší počítačové sítě.

Bezdrátové sítě

Bezdrátové sítě

Realizujeme výstavbu a provoz bezdrátových WIFI sítí a to nejen na úrovni interiérů budov a komplexů budov, ale i v rozsahu celých obcí a městských částí. Dlouholeté zkušenosti s touto problematikou jsou naší hlavní výhodou a jsou základním předpokladem pro vhodně navhžené řešení a samotnou realizaci s přihlédnutím k Vašim požadavkům.

Strukturovaná kabeláž

Strukturovaná kabeláž

Projektování a instalace strukturované kabeláže patří mezi hlavní činnosti společnosti MIRICOM. Při projektování a instalace strukturované kabeláže se držíme standardů a doporučení, které zaručují bezproblémový chod vaší počítačové infrastruktury. Jsme certifikovaným partnerem kabelážního systému Solarix. Na instalace strukturované kabeláže Solarix poskytujeme systémovou záruku 30 let.

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Ochrana lidského zdraví a majetku je základní funkcí zabezpečovacího systému. Při návrhu těchto systémů zohleňujeme základní bezpečnostní aspekty individuálně a s ohledem na Vaše požadavky.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Nabízíme Vám výstavbu kamerových systému CCTV. Naši projektanti Vám ochotně navrhnou kamerové systémy dle Vašich požadavků a technických možností střeženého objektu (světelnost, vzdálenost, teplota, vnitřní/venkovní provedení).

Kamerové systémy

Přístupové systémy

Provádíme návrhy a instalace přístupových systémů (ACS - Access Control System, SKV - Systémy kontroly vstupů) systémů. Tyto systémy jsou součástí komplexního souhrnu opatření k zajištění řízení přístupu do zabezpečených prostor na základě předem přidělených přístupových práv.

Veřejné ozvučení a evakuační rozhlas

Veřejné ozvučení a evakuační systémy

Nouzový zvukový systém v podobě evakuačního rozhlasu slouží k navýšení bezpečnosti při nouzových situacích. V těchto případech jsou osoby informováni o přesném postupu při nouzové události a jsou schopné rychleji a efektivněji vykonat potřebné úkony.

Kamerové systémy

Elektronická požární signalizace EPS

Provádíme instalaci elektronické požární signalizace EPS. Elektrická požární signalizace (EPS) je vyhrazené požárně bezpečnostní zařízení, které pomocí hlásičů zajišťuje včasnou signalizaci vznikajícího požáru a upozorňuje osoby v daném objektu na nebezpečí.

Společné televizní antény STA

Společné televizní antény STA

Provádíme instalaci a rekonstrukci STA rozvodů (společné televizní antény) v bytový domech a komerčních objektech jsou hotely, pensiony, ubytovny, kancelářské budovy. Zajistíme vám bezproblémový příjem DVB-T2, a DVB-S.

Dáme Vám to nejlepší

Všechny naše služby poskytujeme na vysoké profesní úrovni. Odvádění kvalitní práce a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás nejvyšší priority.